بازدید مدیرکل زندانهای کردستان از ساختمان انجمن حمایت زندانیان کامیاران

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کرستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان از ساختمان انجمن حمایت زندانیان شهرستان کامیاران بازدید نمود.

در این بازدید مظفری مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان کامیاران به ارائه گزارشی از وضعیت ساختمان این انجمن و همچنین اقدامات صورت گرفته در جهت ارائه خدمات به خانواده های زندانیان پرداخت و راهکارهای لازم جهت توسعه این خدمات نیز به بحث گذاشته شد.

فتحی مدیرکل زندانهای کردستان در بازدید خود از ساختمان انجمن حمایت زندانیان کامیاران توسعه این مجموعه را ضروری دانست و گفت: خوشبختانه شرایط مساعد جهت افزایش فضای تجاری ساختمان انجمن کامیاران فراهم می باشد که امیدواریم با محقق شدن این مهم و افزایش منابع درآمدی انجمن حمایت زندانیان، بتوان حمایت از خانواده های آسیب پذیر زندانیان نیازمند را گسترش داد.

مدیرکل زندانهای کردستان توانمندسازی شغلی خانواده های زندانیان را یکی از مهم ترین برنامه های انجمن های حمایت زندانیان دانست و بیان نمود: توانمندسازی خانواده های زندانیان از طریق ایجاد شغل و درآمد برای انان راهکاری اساسی در جهت محافظت از آنان در برابر آسیب های اجتماعی می باشد که در این راستا حمایت دستگاه هایی همچون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین کمیته امداد امام (ره) می تواند مثمرثمر واقع شود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*