بازدید مدیرکل زندانهای کردستان از زندان مرکزی سنندج

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان از زندان مرکزی سنندج بازدید نمود. در این بازدید که سرپرست اداره قضائی و اجرای احکام و همچنین اداره بازرسی و ارزیابی عملکرد نیز وی را همراهی می نمودند، از قسمت های مختلف زندان بازدید و با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار به عمل آمد.

مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار خود با مددجویان بر توجه بیشتر آنان به مسائل بهداشتی در جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در مجموعه تاکید نمود و گفت: خوشبختانه با تلاش و پیگیری های مستمر به عمل آمده از سوی رئیس زندان و پرسنل حوزه بهداشت و درمان، تدابیر ویژه در حوزه پیشگیری از ویروس کرونا صورت گرفته است و شما مددجویان نیز بایستی با رعایت بیش از پیش دستوالعمل ها و نکات بهداشتی که در زندان به شما آموزش داده شده است دست به دست هم داده و با همکاری یکدیگر ویروس کرونا را شکست دهیم.

شایان ذکر است فتحی در بازدید خود از قسمت های مختلف زندان از جمله خوابگاه های مددجویان، فروشگاه زندان و … ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته در راستای مبارزه با ویروس کرونا، روند اجرای دستورالعمل ها بهداشتی پیشگیری از این ویروس را مورد ارزیابی قرار داد.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*