بازدید مدیرکل زندانهای کردستان از زندان مریوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان از زندان شهرستان مریوان بازدید نمود.

در این بازدید که رئیس اداره حفاظت اطلاعات زندانهای استان نیز وی را همراهی می کرد، ضمن بازدید از قسمت های مختلف این مجموعه اصلاحی و تربیتی از جمله کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، اماکن فرهنگی و ورزشی، واحد بهداشت و درمان، فروشگاه زندان و … با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی نمود.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان در جمع مددجویان زندان مریوان، ماه رمضان را فرصتی مناسب برای توبه به درگاه خداوند متعال دانست و گفت: خداوند درهای رحمت خود در ماه رمضان بیشتر از هر زمان دیگری بر روی بندگانش گشوده است و در این شرایط، شما مددجویان بایستی فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تفکر درباره گذشته خویش از درگاه خداوند متعال طلب آمرزش کرده و با توکل بر او در صدد رفع اشتباهات خود در زندگی برآیید.  

مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه دیدار خود با مددجویان، حضور فعال و مستمر آنان در کلاس ها و دوره های آموزشی که در زندان برگزار می گردد را ضروری قلمداد نمود و در این باره اظهار داشت: شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی از جمله کلاس های فنی و حرفه ای، فرهنگی و مذهبی، مهارت های اساسی زندگی و … علاوه بر اینکه اوقات فراغتتان به بهترین شیوه ممکن پر خواهد کرد از سوی دیگر شما را برای حضوری سعادتمندانه در جامعه آماده خواهد نمود.

ابراهیمی در پایان بازدید از قسمت های مختلف زندان و دیدار با مددجویان، در جمع کارکنان این مرکز حضور یافت و ضمن تاکید بر قانون مداری در روند اجرای تمامی فعالیت ها گفت: حرکت پرسنل در مسیر قانون و قانون مدار بودن بالاخص در اماکن حساسی همچون زندان، آنان را از بسیاری از آسیب ها مصون خواهد نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان تعامل و همدلی در بین کارکنان را رمز فایق آمدن بر دشواری های شغل زندانبانی دانست و خاطرنشان کرد: شغل زندانبانی از مشاغل سخت و طاقت فرسای جامعه می باشد که افراد شاغل در آن می بایست با همدلی و درک متقابل نسبت به یکدیگر جوی صمیمی را بر مجموعه حاکم نموده تا به این ترتیب دشواری های این کار خداپسندانه به حداقل ممکن برسد.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*