بازدید مدیرکل زندانهای کردستان از بازداشتگاه سنندج

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فتحی مدیرکل زندانهای این استان به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی از بازداشگاه سنندج بازدید نمود.

فتحی در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با تمامی مددجویان و بررسی مشکلات قضائی آنان، از قسمت های مختلف این مرکز نیز بازدید نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار با مددجویان این مرکز اصلاحی و تربیتی از تلاش مسئولین زندانهای استان در جهت رفع مشکلات زندانیان و خانواده های آنان سخن به میان آورد و اظهار داشت: خوشبختانه پرسنل زندانها در استان  با درک صحیح از رسالتی که عهده دار می باشند همواره در تلاش اند تا مشکلات زندانیان را با توجه به امکانات موجود به حداقل ممکن برسانند که این مهم به نوبه خود قابل تقدیر و تشکر می باشد.

فتحی در قسمتی دیگر از سخنان خود با اشاره به محدودیت های به وجود آمده در جهت اجرای فعالیت های اصلاحی و تربیتی به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: برآنیم تا در آینده در صورت فراهم شدن شرایط مساعد و با توجه ویژه به دستورالعمل بهداشتی، برنامه ها و فعالیت های حوزه فرهنگی، حرفه آموزی، آموزشی و … را در مراکز از سر بگیریم.

مدیرکل زندانهای کردستان همچنین در جمع سربازان وظیفه بازداشتگاه سنندج، انجام خدمت مقدس سربازی در مراکزی همچون زندان را توفیقی اجباری دانست و خطاب به آنان گفت: شما در مدت زمانی که مشغول به خدمت می باشید بایستی از سرنوشت افرادی که بر خلاف هنجارهای جامعه حرکت کرده اند درس عبرت گرفته و به این ترتیب از این تجربیات برای ساخت آینده ای درخشان استفاده کنید.  

فتحی همچنین توجه به سربازان به عنوان عضوی از بدنه سازمان زندانها را ضروری قلمداد نمود و افزود: سربازان نیز همچون همکاران ما در مراکز اصلاحی و تربیتی به عنوان نیروهای صف زحمات بسیاری را متقبل می شوند که می بایست به آنان به صورت ویژه توجه و در جهت رفع مشکلات آنان اقدام شود.  

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*