بازدید مدیرنمایندگی ستاد دیه کردستان از بازداشتگاه دیواندره

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان، محمد خسروی مدیر نمایندگی ستاد دیه این استان از بازداشتگاه دیواندره بازدید نمود.

وی در این بازدید ضمن حضور در قسمت های مختلف این مجموعه، با مددجویان بالاخص زندانیان جرائم غیرعمد دیدار و به مشکلات آنان رسیدگی نمود.

معاون اداری مالی زندانهای کردستان و مدیرنمایندگی ستاد دیه این استان در پایان دیدار خود با مددجویان، با تشکیل جلسه ای در محل دفتر رئیس بازداشتگاه دیواندره، ضمن ارائه گزارشی مختصر از اقدامات این ستاد مردمی طی سال جاری گفت: در حال حاضر ۲۶۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان تحمل حبس می نمایند که برای آزادی آنان نیز مبلغی بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان نیاز می باشد.

خسروی خواستار تسریع در امر ارسال پرونده های زندانیان جرائم غیرعمد به دفتر ستاددیه در مرکز استان شد و بیان داشت: اعضای ستاد مردمی دیه کردستان با تشکیل چندین جلسه در طول ماه پرونده های زندانیان جرائم غیرعمد را مورد بررسی قرار داده و پس از بحث و تبادل نظر تدابیر عاجل و شایسته را جهت آزادی این دسته از زندانیان به کار می بندند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کردستان افزود: خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۴۸ زندانی جرائم غیرعمد با اعطای مبلغ ۹۵  میلیارد ریال از زندان آزاد و به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشته اند.

IMG_4494 IMG_4479

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*