بازدید رئیس کل دادگستری کردستان از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کامیاران

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در راستای برنامه های کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و همچنین رسیدگی به مشکلات قضائی مددجویان، حاج آقا مترقب رئیس کل دادگستری استان از مجتمع حرفه آموزی و کاردرمانی کامیاران بازدید نمود.

در این بازدید که معاون فرهنگی دادگستری استان، رئیس دادگستری کامیاران و همچنین دادستان این شهر نیز ایشان را همراهی می نمودند، ضمن بازدید از قسمت های مختلف این مجموعه اصلاحی و تربیتی از جمله کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، کلاس های آموزشی، اماکن فرهنگی و ورزشی و … با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار به عمل آمده و به مشکلات قضائی آنان نیز رسیدگی گردید.

رئیس کل دادگستری کردستان در این بازدید با ابراز خرسندی از وضعیت بهداشتی این مجتمع گفت: توجه ویژه به مسائل بهداشتی و سلامت زندانیان باعث شده تا مددجویان این مرکز از نظر روحی نیز در وضعیت مناسبی به سر ببرند.

حاج آقا مترقب همچنین آرامش حاکم و رضایتمندی مددجویان را حاکی از تلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل این مرکز و همچنین بازدید مستمر قضات از زندان دانست و در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه تعامل زندان و دستگاه قضاء، ضمن ایجاد رضایت در مددجویان و رفع مشکلات آنان، زمنیه دست یابی به اهداف زندانبانی اسلامی را نیز موجب خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*