بازدید رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور از زندان مریوان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور در سفر خود به مریوان از زندان این شهرستان بازدید نمود.

در این بازدید که رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان، رئیس دادگستری و دادستان مریوان نیز حضور داشتند ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار به عمل آمد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور با تقدیر و تشکر از نظم و انضباط حاکم بر زندان گفت: خوشبختانه شادابی و پویایی حاکم بر مجموعه زندان مریوان نشان دهنده تپیدن نبض زندگی در این مرکز می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در جمع مددجویان زندان مریوان آنان را به روخوانی و حفظ قرآن مجید تشویق نمود و اظهار داشت: درست است که زندان جای خوبی نیست اما فرصتی مناسب بر اندیشیدن و تفکر درباره گذشته می باشد و شما مددجویان باید از این توفیقی که نصیب شما شده نهایت استفاده را برده و با توسل به خداوند متعال و قرآن کریم در مسیر سعادت و خوشبختی قرار گیرید.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور، بندگی صحیح خداوند را کلید حل مشکلات انسان ها دانست و بیان نمود: انسان می تواند با بندگی صحیح خداوند و پیروی از دستورات الهی را سعادت و خوشبختی را در پیش گیرد.

ایشان همچنین با حضور در میان سربازان وظیفه زندان مریوان، سربازی را فرصتی مغتنم جهت کسب تجربیات بزرگ دانست و افزود: خدمت مقدس سربازی دورانی است که فرد تجربیات بسیار خوبی را به دست می آورد و در این راستا می تواند با استفاده از این تجربیات در زندگی آینده خویش موفق باشد.

شایان ذکر است که در پایان این بازدید از سوی حجت الاسلام و المسلمین بهرامی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کشور به هریک سربازان زندان مریوان ۵ روز مرخصی تشویقی اعطا گردید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*