بازدید رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح کردستان از اندرزگاه نظامیان سنندج

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان شیرود بزرگی رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان از اندرزگاه نظامیان شهر سنندج بازدید نمود.

در این بازدید که عظیمی دادستان نظامی استان و همچنین تعدادی از قضات نیز وی را همراهی می نمودند ضمن حضور در قسمت های مختلف اندرزگاه نظام از جمله خوابگاه ها، کارگاه حرفه آموزی و … از نزدیک با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و به مشکلات قضائی آنان رسیدگی گردید.

شیرود بزرگی در جمع مددجویان اندرزگاه نظامیان سنندج با بیان این مطلب که هرگونه گناه و اقدام ناصواب در زندگی ممکن است زمینه ساز صلب نعمات خداوند از انسان شود گفت: بر اساس احادیثی از ائمه معصومین (ع) انسان هایی که در مسیر گناه گام بر می دارند خداوند بسیاری از نعمات را از آنان صلب می کند که از آن جمله می توان به نعمت آزادی اشاره نمود.

دادستان نظامیان استان کردستان با بیان این مطلب که توبه واقعی موجبات بخشش گناهان را فراهم می سازد، خطاب به مددجویان اظهار نمود: شما باید در این مدت با تفکر درباره گذشته خویش، گام های نخست در مسیر اصلاح روند زندگی خود را برداشته تا به این ترتیب زمنیه ساخت آینده ای روشن را فراهم نمایید.

شایان ذکر است که در پایان این بازدید ضمن اعطای مرخصی به تعدادی از مددجویان واجدالشرایط، از آن دسته از مددجویانی که با شرکت در مسابقات قرآنی « کتاب حضرت یوسف (ع) » حائز رتبه شده بودند با اهدای هدایایی قدردانی به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*