بازدید دادستان و فرماندار مریوان از زندان این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در راستای توجه به حقوق شهروندی مددجویان و رسیدگی به مشکلات آنان بالاخص مشکلات قضائی، دادستان مریوان در معیت فرماندار و مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان، از زندان این شهرستان بازدید نمودند. 

علیزاده دادستان مریوان در در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شبانه روزی پرسنل زندان گفت: زندانبانی اسلامی توام با رافت اسلامی می باشد که این مهم را در زندان مریوان می توان به وضوح دریافت.

دادستان مریوان در دیدار خود با مددجویان، با ابراز خرسندی از بازدید مستمر قضات از زندان، اظهار داشت: شما مددجویان بایستی در مدت زمانی که در این مجموعه اصلاحی و تربیتی به سر می برید نهایت استفاده را از امکانات فرهنگی و آموزشی برده تا به این ترتیب بازگشت سعادتمندانه ای را به جامعه تجربه کنید.

نادری رئیس زندان مریوان نیز با اشاره به اهداف و رسالت سازمان زندانها بیان نمود: امیدواریم مسئولین شهرستان، مجموعه زندان را همچون گذشته در دست یابی به اهداف و رسالت سنگین خود یاری دهند تا به این ترتیب شاهد کاهش بسیاری از آسیب ها در جامعه باشیم.

شایان ذکر است که در پایان این بازدید با حضور دادستان، فرماندار، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مریوان و همچنین رئیس زندان جلسه هم اندیشی با موضوع جشن گلریزان برگزار و پس از بحث و تبادل نظر مقرر گردید که این جشن در ۳۰ اردیبهشت ماه مصادف با ۱۵ رمضان المبارک در شهر مریوان برگزار شود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*