بازدید دادستان و رئیس دادگستری سقز از زندان این شهرستان.

در راستای رسیدگی به مشکلات قضائی زندانیان، مسئولین دادگستری سقز از زندان این شهرستان بازدید نمودند.

64bf22927facd8371f1fe76c65caa80bبه گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان رئیس دادگستری، دادستان، سرپرست دادسرای نظام و ۱۸ نفر از قضات شعبات مختلف دادسرای سقز در زندان این شهر حضور یافته و ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان به مشکلات قضائی آنان نیز رسیدگی نمودند.

اسدی رئیس دادگستری شهرستان سقز در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در مجموعه زندان سقز گفت: خوشبختانه ریاست و پرسنل زندان سقز با زحمات جهادگونه خود موجبات آرامش و اطمینان خاطر مددجویان را فراهم نموده اند و می توان گفت که زندان سقز نمودی از زندانبانی اسلامی و انسانی می باشد.

رئیس دادگستری سقز در ادامه بیان داشت: مجموعه دستگاه قضا در سقز به صورت مدون وبرنامه ریزی شده و در راستای اجرای دستورالعمل های سازمانی از زندان این شهر بازدید نموده و امیدواریم که ماحصل این بازدیدها رسیدن به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رئیس قوه قضائیه در خصوص کاهش جمعیت کیفری زندانیان باشد.

عبدیان رئیس زندان سقز نیز ضمن خیرمقدم به هیئت اعزامی از دادگستری و دادسرای شهرستان گفت: در سایه تعاملی که میان زندان و دستگاه قضا در سقز وجود دارد شاهد رضایتمندی و آرامشی خاص بر زندان می باشیم.

عبدیان اظهار داشت: با توجه به بازدیدهای مداوم و دوره ای که از زندان سقز صوت می گیرد بسیاری از مشکلات مددجویان خصوصا مشکلات قضایی آنان برطرف گردیده و این مهم زمینه ساز خوبی برای کاهش جمعیت کیفری، کاهش آسیب رفتارهای پرخطر و هم چنین تخلیله روانی زندانیان می باشد.

لازم به ذکر است که در حاشیه این بازدید از پروژه های عمرانی و ساخت و سازهای داخل بند نیز سرکشی به عمل

fdfd4f734687ede9c8a7fae219f43fc6

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*