بازدید دادستان مرکز استان از مجتمع کاردرمانی کامیاران.

d94c75e8c9c0b047f28b8a600637cb40

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اکبر جوهری دادستان مرکز استان در معیت کلی وند معاون خود، از مجتمع کامیاران بازدید نمود.

در این بازدید که اسماعیل بابویه رئیس مجتمع نیز ایشان را همراهی می نمود ضمن بازدید از قسمت های مختلف با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و به مشکلات قضائی آنان رسیدگی گردید.

جوهری در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وتلاش های دلسوزانه ریاست و پرسنل مجتمع کامیاران در راستای اصلاح و بازپروری مجرمین به خطا رفته گفت: در مجتمع کاردرمانی کامیاران آن چه که بیش از هرچیز دیگر خودنمایی می کند حاکمیت نظم و انظباط بر مجموعه می باشد.

دادستان مرکز کردستان و رئیس کمیته حقوق شهروندی استان حفظ حقوق شهروندی و توجه به کرامت انسانی مددجویان را اجتناب ناپذیر دانست و اظهار داشت: در زندانها نوعی محدودیت برای زندانیان به وجود می آید تا ضمن تفکر درباره گذشته خود بتوانند زمینه های ارتکاب جرم را در درونشان از بین برده و به این ترتیب زمینه های اصلاح و تربیت و بازگشت سالم و سعادتمندانه به جامعه را در درون به وجود بیاورند و این امر محقق نخواهد شده مگر با استفاده از نیروی خود باوری و اراده قوی.

اکبری جوهری در ادامه سخنان خود بیان داشت: نکته ای که در خصوص محدودیت هایی که برای مددجویان اعمال می شود آن است که نباید این محدودیت ها محرومیت آنان را از خدمات اجتماعی و حقوق شهروندی را به دنبال داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*