اکران خصوصی فیلم «گل نساء» برای اولین بار در زندان مرکزی سنندج

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان  اولین اکران فیلم سینمایی «گل نساء» به کارگردانی ستار چمن گلی در زندان مرکزی سنندج به اجرا درآمد.

عزیز حیدری رئیس زندان مرکزی سنندج در پایان آئین اکران این فیلم سینمایی با اشاره به اینکه نگاه به هنر و فعالیت های هنری، امروزه همچون یک ضرورت در جامعه مورد توجه قرار گرفته است گفت : آنچه که در بطن فعالیت های هنری نمود پیدا می کند نزدیک شدن بینش ها به یکدیگر است که این مهم در جامعه امروزی یک ضرورت است.

حیدری با اشاره به جنبه های مختلف اجتماعی فیلم گل نساء و پیامی که در این خصوص مخاطب را در بر می گیرد اظهار داشت: یکی از بحث های جدی در جامعه، مبحث کنترل خشم است که مقوله ای بسیار مهم در حوزه جرم شناسیست و امروزه رسیدگی به این موضوع در قالب مباحث هنری همچون فیلم و مستند مهم می باشد.

دکتر یوسف کریمی تهیه کننده فیلم «گل نساء» در جلسه نقد و بررسی این فیلم با بیان اینکه پیام این فیلم یک پیام اجتماعی با رویکرد کنترل خشم است گفت: تلاش عوامل فیلم برای نشان دادن یک واقعیت در جامعه است که در صورت عدم کنترل آن آسیب های جدی متوجه جامعه خواهد شد.

همچنین ستار چمن گلی کارگردان «گل نساء» با بیان اینکه این فیلم در سال ۱۳۹۶ تهیه شده بیان نمود: «گل نساء» تاکنون در ۲۱ جشنواره بین المللی حضور داشته و در مجموع ۸ جایزه کسب کرده که از آن جمله می توان به بهترین بازیگر زن، بهترین بازیگر مرد و … اشاره نمود.

گفتنی است که در پایان مراسم اکران فیلم «گل نساء» که با حضور عوامل تهیه فیلم در جمع مددجویان زندان مرکزی سنندج به اجرا درآمد ، نقد و بررسی فیلم از نگاه مخاطب نیز برگزار گردید که در آن مددجویان ضمن بیان نقاط قوت و کاستی های فیلم، از حضور ارزشمند ستار چمن گلی و دکتر یوسف کریمی قدردانی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*