المپیاد ورزشی مددجویان زندان مریوان به خط پایان رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان المپیاد ورزشی مددجویان زندان مریوان پس از ۷ روز رقابت تنگاتنگ با شرکت بیش از ۵۰ نفر از زندانیان این مرکز، به کار خود پایان داد.

در آئین اختتامیه این رویداد ورزشی که با حضور دادستان مریوان، قاضی ناظر بر زندان و ریاست و پرسنل این مجموعه اصلاحی و تربیتی و در رشته های مختلف از جمله والیبال، تنیس روی میز، طناب کشی، فوتبال و بازی های بومی و محلی برگزار گردید، ضمن معرفی نفرات و تیم های برتر از آنان با اهدای هدایایی قدردانی گردید.

علیزاده دادستان مریوان در این مراسم با تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری این المپیاد، هدف از خلقت انسان را رسیدن به کمال دانست و در این خصوص گفت: خودشناسی، خودباوری و برنامه ریزی برای انجام تمامی امور از آیتم هایی می باشد که در مسیر رسیدن به کمال بایستی به آنها توجه ویژه داشت. وی افزود: اگر در زندگی هدف داشته باشیم  هیچگاه به بیراهه و بزهکاری کشیده نخواهیم شد.

نادری رئیس زندان مریوان نیز که در این آئین حضور داشت ضمن خیرمقدم به حاضرین، اظهار داشت: هدف سازمان زندانها از برپایی اینگونه برنامه های ورزشی، ایجاد روحیه نشاط و سرگرمی در میان زندانیان  همراه با آموزش منش پهلوانی در سایه برنامه های تربیتی می باشد.

رئیس زندان مریوان در ادامه بیان نمود: از مهمترین برنامه های زندان مریوان ایجاد زمنیه های مناسب جهت توسعه برنامه های فرهنگی و ورزشی می باشد که امیدواریم با توجه به تلاش های صورت گرفته، در آینده به نتایج مطلوبی در این حوزه دست یابیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*