اعضای شورای بسیج زندانهای کردستان بر اجرای باشکوه ویژه برنامه های هفته بسیج در مرکز اصلاحی و تربیتی تاکید نمودند

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان با توجه به در آستانه هفته بسیج اعضای شورای پایگاه مقاومت زندانهای این استان تشکیل جلسه دادند.

در این جلسه هریک از حاضرین راهکارهای خود را جهت اجرای باشکوه ویژه برنامه های هفته بسیج  مطرح نموده و پس از بحث و تبادل نظر مصوبات این جلسه جهت اجرا به زندانهای تابعه ارسال گردید.

حمیدرضا جهانگیری معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای کردستان در ابتدای این جلسه با اشاره به دست آوردهای بسیج طی سال های گذشته گفت: خوشبختانه از ابتدای تشکیل بسیج به دستور بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) شاهد دست آوردهای متعددی در حوزه های مختلف از جمله علمی، فرهنگی، خدمات رسانی و … در جامعه می باشیم که این گونه موارد توانسته جایگاه و اهمیت بسیج در جامعه را به خوبی برای مردم تبیین نماید.

جهانگیری داشتن روحیه ی بسیجی را لازمه کار در محیط هایی همچون زندان دانست افزود: زندانبانی از مشاغل سخت و طاقت فرسای جامعه به شمار می آورد که یکی از ملزومات غلبه بر دشواری های این شغل که رسالتی خطیری همچون نگهداری، اصلاح و تربیت افراد بزهکار جامعه را عهده دار می باشد.

وی بر اجرای برنامه های موثر و هدفمند در هفته بسیج تاکید نمود و در این خصوص گفت: ویژه برنامه های این ایام بایستی به گونه ای باشند که بتواند دست آوردهای نظام در حوزه های مختلف را برای جامعه هدف بالاخص مددجویان تبیین نماید.     

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*