از اداره کل زندانهای کردستان به عنوان دستگاه برتر در عرصه سلامت استان تقدیر گردید


به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان همزمان با هفته سلامت و در راستای گرامیداشت این ایام، مراسمی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار گردید.

در این مراسم، اداره کل زندانهای کردستان به عنوان دستگاه برتر در امر توسعه سلامت در جامعه معرفی و در این راستا از دکتر عزیزی رئیس اداره بهداشت و درمان زندانهای استان با اهدای لوح سپاس قدردانی گردید.

متن این لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دکتر امجد عزیزی

رئیس محترم اداره بهداشت و درمان زندانهای کردستان

سلام علیکم

با سلام و احترام و تبریک هفته سلامت سال ۱۳۹۷ با شعار «سلامت برای همه و در همه جا»، واضح و مبرهن است که مقوله چندوجهی سلامت و دست یابی به اهداف و تامین سلامت مردم این سرزمین سربلند و نیل به آینده روشن سلامت نسل امروز و فردای آن مدیون تلاش هایی است که فرهیختگان، دلسوزان و خیرین با اخلاص و تلاش بی منت به منصه ظهور می رسانند. به راستی اجرای مطلوب و پربار برنامه های این دانشگاه به عنوان متولی سلامت پس از یاری جستن از خداوند سبحان، با تشریک مساعی و همکاری بین بخشی که در این عرصه با همتی والا و تلاشی ستودنی صورت گرفته است. لذا فرصت را مغتنم شمرده تا مراتب سپاس خود را با تأسی از کلام شریف:

«من لم یشکر الناس لم یشکر الله»

و با اهدای این لوح سپاس بحضور اعلام نماییم، امیدوارم همواره در سایه ایزد منان در خدمت رسانی به مردم شریف این دیار موفق و موید باشید.

دکتر سیامک واحدی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*