همزمان با هفته قوه قضائیه: دادستان مرکز استان کردستان از زندان مرکزی سنندج بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان به مناسبت هفته قوه قضائیه، جوهری دادستان مرکز استان کردستان در معیت کلی وند قاضی ناظر بر زندان و همچنین معاون وی از زندان مرکزی سنندج بازدید نمودند.

در این بازدید که جمعی از قضات شعبات مختلف دادسرای سنندج نیز حضور داشتند، ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان به مشکلات قضایی آنان نیز به صورت ویژه رسیدگی گردید.

جوهری دادستان مرکز استان کردستان در پایان بررسی مشکلات قضایی مددجویان و در سالن اجتماعات این مرکز اصلاحی و تربیتی خطاب به مددجویان، ضمن تبریک هفته قوه قضائیه عنوان کرد: دستگاه قضا در کنار اینکه مجری عدالت است، یاور و مددکار زندانیان و خانواده های آنان نیز می باشد.

جوهری رافت اسلامی را جزء لاینفک قوه قضائیه برشمرد و گفت: حوزه دادستانی  تلاش و توان خود را به کار خواهند بست تا تمامی درخواست های زندانیان اعم از مرخصی، عفو، آزادی مشروط و … در صورت واجد شرایط بودن با پاسخ مثبت روبرو شود.

همچنین شایان ذکر است که دادستان عمومی و انقلاب سنندج به مناسبت هفته قوه قضائیه به تمامی مددجویان زندان مرکزی این شهر در صورت داشتن شرایط لازم، ۱۰ روز مرخصی اعطا نمود.

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*