معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای کردستان: تعامل و همدلی در میان پرسنل، دشواری های شغل زندانبانی را کاهش خواهد داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان، حوزه سلامت اصلاح و تربیت زندانهای کردستان به سرپرستی حمیدرضا جهانگیری معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای کردستان، در ادامه بازدیدهای خود وارد زندان مریوان شدند.

این هیأت اعزامی از اداره کل زندانهای کردستان، قسمت های مختلف از جمله واحدهای فرهنگی و مددکاری، کلاس های فنی و حرفه ای، سایت اداری و آسایشگاه پرسنل وظیفه را مورد بازدید قرار داده و ضمن ارزیابی وضعیت موجود، به بررسی نیازهای این مجموعه در حوزه بهداشت ودرمان مددجویان، تجهیزات و امکانات حرفه آموزی و همچنین فرهنگی و تربیتی پرداختند.

جهانگیری معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای کرستان در پایان این بازدید و با تشکیل جلسه ای در دفتر رئیس زندان، شغل زندانبانی را از مشاغل سخت و طاقت فرسای جامعه تلقی نمود و در این خصوص گفت: پرسنلی که در زندانها و مراکز اصلاحی و تربیتی فعالیت می نمایند می بایستی با تعامل، همدلی و درک متقابل نسبت به یکدیگر، جو صمیمی را در مجموعه فراهم بیاورند تا به این ترتیب دشواری های این کار خداپسندانه را تا حد زیادی کاهش دهند.

وی افزود: امیدواریم ماحصل این بازدیدها این باشد که در سال جدید، با تلاش و جدیت همکاران خدوم زندانها شاهد روند روبه رشد برنامه های اصلاحی و تربیتی در مراکز تابعه باشیم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*