معاون سلامت اصلاح و تربیت زندانهای استان: مسئولیت پذیری و اندیشیدن تدابیر کارشناسانه در زندانبانی نوین ضروریست

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان حوزه سلامت اصلاح و تربیت زندانهای  استان به سرپرستی جهانگیری معاون سلامت اصلاح و تربیت، از زندان مریوان بازدید نمودند.

در این بازدید از قسمت های مختلف زندان مریوان از جمله کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، واحد بهداشت و درمان، اماکن فرهنگی و تربیتی و … سرکشی و وضعیت موجود مورد بررسی قرار گرفت.

حمیدرضا جهانگیری سرپرست هیأت اعزامی از اداره کل زندانهای کردستان در پایان این بازدید و در جمع کارکنان زندان مریوان با تاکید بر دقت و حساسیت در انجام فعالیت های اصلاحی و تربیتی گفت: مسئولیت پذیری و اندیشیدن تدابیر کارشناسانه در زندانبانی نوین ضروری می باشد و پرسنل نیز می بایست در این راستا با جدیت و دقت در انجام امور محوله، تلاشی بیش از پیش داشته باشند و فعالیت های اصلاحی و تربیتی را با جدیت اجرا کنند.

معاون مدیرکل زندانهای کردستان برنامه های فرهنگی و تربیتی را روح و محتوای اصلی برنامه های اصلاحی و بازپرورانه در زندانها خواند و بیان داشت: پرکردن اوقات فراغت مددجویان به وسیله کلاس ها و فعالیت های فرهنگی و تربیتی از انحرافات فکری زندانیان جلوگیری نموده و پیش زمینه ای مناسب برای اجرای سایر فعالیت های بازپرورانه می باشد.

جهانگیری در ادامه برقراری نظم و امنیت را اساس کار زندانبانی دانست و همکاری تمامی پرسنل در این خصوص را ضروی قلمداد نمود.

شایان ذکر است که در پایان و به مناسبت هفته ناجا از کارکنان مامور به خدمت نیروی انتظامی در زندان مریوان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود قدردانی به عمل آمد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*