مسابقات قرآنی پرسنل کادر و سربازان وظیفه زندانهای کردستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان مسابقات قرآنی پرسنل کادر و سربازان وظیفه زندانهای استان در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم و اذان برگزار شد.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان ضمن اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این مسابقات اشاعه فرهنگ قرآنی ، آموزش و انتقال تعالیم این کتاب آسمانی در سطح جامعه هدف می باشد که خوشبختانه با استقبال خوب پرسنل کادر و وظیفه نیز مواجه شدیم.

مدیرکل زندانهای کردستان تعداد شرکت کنندگان در این مسابقات را ۴۰ نفر اعلام نمود و افزود: این مسابقات در سطح مراکز اصلاحی و تربیتی استان برگزار گردید که که برگزیدگان این مرحله، به مسابقات کشوری اعزام خواهند گشت.

ابراهیمی با بیان اینکه سطح کیفی این مسابقات را بسیار خوب ارزیابی نمود و  اظهار داشت: حضور پرشور همکاران قرآنی نشان از ارادت ویژه تمامی کارکنان شاغل در زندانهای استان به قرآن کریم می باشد.

مدیرکل زندانهای کردستان برلزوم اهتمام ویژه خانواده ها جهت تربیت فرزندانشان با محوریت قرآن تاکید کرد و بیان نمود: چنانچه ما به آثار خواندن قرآن توجه و این کتاب آسمانی  را مانند دوستی در زندگی انتخاب کنیم، آیاتش را بخوانیم و در معانی آسمانی‌اش تفکر کنیم، پس از مدتی زندگی‌مان سرشار از نور، روشنایی، طراوت و زیبایی خواهد شد. وی همچنین در این خصوص افزود: خانواده ای که با قرآن انس داشته باشد، از برکات فوق العاده ای بهره مند خواهند شد، برکاتی که تنها منحصر به آخرت نیست بلکه در همین دنیا نیز می توان ثمرات آن را مشاهده نمود .

این مقام مسئول ضمن تاکید بر اهمیت آموزه های قرآن کریم در سلامت نظام اداری بیان داشت: سلامت نظام اداري معلول عوامل متعددي است كه برخي ريشه در ارزش‌ها و باورهاي اعضاي سازماني دارد كه البته با تقویت باورهای دینی و توجه هرچه بیشتر به آموزه های قرآن کریم در میان پرسنل، می توان شاهد توسعه بیش از پیش سلامت اداری که موضوعی بسیار مهم و با اهمیت در تمامی سازمان ها هست باشیم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*