مدیرکل زندانهای کردستان در جلسه شورای بسیج زندانهای این استان: کار در زندانها داشتن روحیه ای بسیجی را می طلبد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان شورای پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر زندانهای این استان با هدف برگزاری هرچه باشکوه تر سالروز آزادسازی خرمشهر تشکیل جلسه داد.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر زندانهای استان در ابتدای این جلسه، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه پر خیر و برکت، گفت: رزمندگان اسلام در ۸ سال جنگ تحمیلی با دست خالی و جان فشانی و ایثارگری، جانانه در مقابل دشمن ایستادند و نگذاشتند حتی یک وجب از خاک میهن عزیز اسلامی به تصرف دشمن درآید که نمونه بارز آن را در «عملیات بیت المقدس» که منجر به آزادسازی خرمشهر شد دیدیم که در این راستا می توان گفت که داشتن روحیه ای بسیجی در میان رزمندگان، این امر را محقق نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان با اشاره به این سخن از امام خمینی (ره) که فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد» بیان داشت: بیانات بنیانگذار کبیر انقلاب در خصوص آزادسازی خرمشهر حاکی از اهمیت این رویداد مهم می باشد و در این برهه از تاریخ ما نیز بایستی این ایام را به نحو شایسته گرامی بداریم.

ابراهیمی در جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر زندانهای کردستان، داشتن روحیه ی بسیجی را لازمه کار در مراکز اصلاحی و تربیتی دانست و در این خصوص گفت: جامعه هدف کارکنان زندانها، زندانیان و خانواده های آسیب پذیر آنان می باشد که در این راستا پرسنل باید بسیجی وار و با احساس مسئولیت، امور را پیگیری نمایند تا به این ترتیب شاهد رضایتمندی این قشر از جامعه باشیم.

وی بسیج را یک تفکر دانست و اظهار داشت: رسالت سازمان زندانها اصلاح و تربیت افراد بزهکار جامعه و کمک به بازاجتماعی نمودن آنان می باشد که قطعا به سرانجام رساندن این وظیفه دشوار و خطیر صرفا با یک سری امورات اداری و روزمره انجام نخواهد شد بلکه می بایست تفکری بزرگ و عمیق همچون «بسیج» در پس این رسالت سازمانی باشد.

در پایان این جلسه ضمن اعطای احکام اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر،  ویژه برنامه های لازم جهت اجرا در سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) برنامه ریزی و جهت اجرا به زندانهای سطح استان ارسال گردید.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*