مدیرکل زندانهای کردستان: جشن گلریزان، ۹ خرداد مصادف با ۱۴ رمضان المبارک برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان طی گزارشی زمان برگزاری جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد استان را ۹ خرداد ماه مصادف با ۱۴ رمضان المبارک اعلام نمود و گفت: این جشن همچون سنوات گذشته در محل مجتمع فرهنگی و هنری سنندج راس ساعت ۱۷ عصر برگزار می گردد و امیدواریم همچون سنوات گذشته با حضور گرم خیرین و مردم نیک اندیش کردستانی، شاهد آزادی تعدادی دیگر از زندانیان جرائم غیرعمد استان باشیم.

مدیرکل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان با بیان این مطلب که در حال حاضر بیش از ۳۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان تحمل حبس می نمایند بیان داشت: برای آزادی این تعداد زندانی نیازمند جرائم غیرعمد مبلغی حدود ۲۵ میلیارد تومان نیاز است.

ابراهیمی مردم و خیرین را حامیان اصلی ستاد مردم دیه دانست و در این خصوص اظهار نمود: خوشبختانه مردم همه ساله با حضور سبز خود موجبات دلگرمی اعضای این ستاد مردمی را به وجود آورده اند و امیدواریم امسال نیز این مردم نیک اندیش حماسه ای دیگر را رقم بزنند.

این مقام مسئول از برگزاری جشن گلریزان در ۱۰ نقطه دیگر استان خبر داد و گفت: در سایر نقاط استان نیز جشن کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار خواهد شد که زمان برگزاری آنها نیز متعاقبا اعلام می گردد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*