مدیرکل زندانهای کردستان: تعامل و همدلی پرسنل زندانها تاثیر بسزایی در پیشبرد اهداف سازمانی خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان در معیت جمعی از روسای ادارات ستادی از زندان مریوان بازدید نمود.

ابراهیمی در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با مددجویان، جویای مشکلات آنان شد و در ادامه و پس از بررسی های لازم، دستورات لازم را جهت حل مشکلات آنان صادر نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه، از قسمت های مختلف زندان مریوان بازدید و ضمن ارزیابی وضعیت موجود، نیازمندهای این مجموعه در حوزه های بهداشت و درمان، اشتغال و حرفه آموزی، فرهنگی و تربیتی و … را مورد بررسی قرار داد.

ابراهیمی در پایان بازدید خود از زندان مریوان با تشکیل جلسه ای با حضور پرسنل این مرکز، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های صورت گرفته در جهت ارائه خدمات به زندانیان بیان داشت: پرسنلی که در زندانها و مراکز اصلاحی و تربیتی فعالیت می نمایند بایستی با همکاری و درک متقابل نسبت به یکدیگر، شرایطی را فراهم نمایند تا دشواری های این کار خداپسندانه به حداقل ممکن برسد.

مدیرکل زندانهای کردستان در دیدار با پرسنل زندان مریوان با تاکید بر پیگیری مشکلات زندانیان و خانواده های آنان افزود: ما باید نگاهی حمایتی به زندانی و خانواده وی داشته باشیم و مسائل و مشکلات آنان را به موقع پیگیری و به مسئولین قضایی انتقال دهیم.

این مقام مسئول تعامل میان زندانها و دادگستری را در به حداقل رسیدن مشکلات زندانیان بسیار موثر دانست و اظهار داشت: هرچه بازدید قضات و مسئولین قضایی از زندان بیشتر باشد، قضات مشکلات زندانها، زندانیان و خانواده های آنان را از نزدیک مشاهده نموده و این امر قطعاً در تصمیم گیری ها و تعیین مجازات ها مؤثر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*