مدیرکل زندانهای کردستان از بازداشتگاه سنندج بازدید نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای این استان از بازداشتگاه سنندج بازدید نمود.

در این بازدید که سرهنگ مینایی فرمانده یگان حفاظت زندانهای استان نیز وی را همراهی می نمود، ضمن بازدید از قسمت های مختلف از جمله کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، سالن ملاقات، فروشگاه، واحد فرهنگی و … با مددجویان و سربازان نیز دیدار و جویای مشکلات آنان شد.

مدیرکل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان در دیدار خود با مددجویان جرائم غیرعمد بازداشتگاه سنندج، با اشاره به تلاش ستاد دیه جهت آزادی سریعتر زندانیان جرائم غیرعمد گفت: خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸۸ زندانی جرائم غیرعمد از زندان آزاد شده اند که نسبت به سال گذشته ۴۶درصد رشد از خود نشان می دهد.

ابراهیمی در بازدید خود از کارگاه های حرفه آموزی این مجموعه، خواستار توسعه فضای فیزیکی این کارگاه ها شد و بیان نمود: خوشبخانه در بازداشتگاه سنندج فضای مناسب جهت توسعه کارگاه های حرفه آموزی مهیا می باشد و امیدواریم در آینده با تغییر کاربری قسمتی از فضای موجود این امر محقق شود.

مدیرکل زندانهای کردستان در ادامه و در دیدار با سربازان این مجموعه اصلاحی و تربیتی، سربازی را فرصتی مناسب برای کسب تجارب بزرگ دانست و اظهار داشت: شما سربازان در دوران خدمت مقدس سربازی می بایست با کسب تجربه کافی خود را برای مسئولیت های مهمی که در آینده عهده دار آن خواهید شد آماده سازید که در این راستا یگان حفاظت  اداره کل زندانهای کردستان شما را در این مسیر همراهی خواهد نمود.

ابراهیمی همچنین از آسایشگاه سربازان بازداشتگاه سنندج نیز بازدید و ضمن بررسی وضعیت موجود، خواستار بهبود کمی و کیفی خدمات ارائه شده به سربازان شد.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*