سرپرست زندان مریوان: مددجویان زندان مریوان تحت آموزش دوره های جدید فنی و حرفه ای قرار خواهند گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان، رحیمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مریوان از زندان این شهرستان بازدید نمود.

در این بازدید که نادری سرپرست زندان نیز وی را همراهی می نمود، ضمن بازدید از کارگاه های حرفه آموزی این مجموعه، تدابیر لازم جهت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای در میان مددجویان اتخاذ گردید.

نادری هدف از این بازدید را اجرایی نمودن توافقات جلسات گذشته دانست و در این خصوص گفت: قطعا با تعامل خوبی که میان زندان و مرکز آموزش فنی و حرفه ای در شهر مریوان وجود دارد، در آینده شاهد برگزاری دوره های کاربردی و جدید فنی و حرفه ای در زندان مریوان خواهیم بود.

رحیمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان مریوان نیز در بازدید خود از کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی زندان، گفت: با توجه توافقات صورت گرفته، در آینده شاهد برگزاری دوره های جدید فنی و حرفه ای از جمله اتومکانیک، پنل های خورشیدی و … خواهیم بود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مریوان با بیان این مطلب که این مرکز تمام تلاش خود را جهت توسعه آموزش هانی فنی و حرفه ای در زندان به کار خواهد گرفت، افزود: بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده، سربازان نیز جزئی از جامعه هدف ما در برگزاری دوره های کوتاه مدت فنی و حرفه ای خواهند بود تا به این طریق این قشر جوان جامعه بتوانند بعد از اتمام خدمت مقدس سربازی وارد چرخه اقتصاد جامعه شده و برای آبادی میهن عزیز اسلامی تلاش نمایند.

شایان ذکر است که در پایان این دیدار ضمن تصویب برگزاری دوره های کارآفرینی و حرفه آموزی برای زندانیان با اولویت کلاس های کشاورزی، اولین گام ها نیز در جهت اشتغال و حرفه آموزی خانواده مددجویان و سربازان با اجرای دوره های پروش قارچ، زنبور عسل و … برداشته شد.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*