رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان: روندی روبه رشد را در زندان مرکزی سنندج شاهد هستیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان دکتر بهرام نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از زندان مرکزی سنندج بازدید نمود.

در این بازدید که ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان نیز وی را همراهی می نمود ضمن بررسی و ارزیابی  فعالیت های عمرانی در دست اجرا در زندان مرکزی سنندج، از سایر قسمت های این مجموعه اصلاحی و تربیتی از جمله کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، کلاس های آموزشی، مراکز فرهنگی و … بازدید به عمل آمد.

دکتر نصرالهی زاده در پایان این بازدید و در مصاحبه خبری خود، فعالیت های صورت گرفته در زندان مرکزی سنندج در حوزه های مختلف بالاخص فعالیت های عمرانی را در خور توجه و روبه رشد ارزیابی نمود و گفت: خوشبختانه با همت و تلاش مسئولین زندان مرکزی سنندج پروژه های بسیار خوبی در حوزه های عمرانی، فرهنگی، حرفه آموزی و آموزش مددجویان صورت گرفته و یا در دست اجرا می باشد که این مهم نویدبخش اقداماتی موثر در مسیر بازپروی زندانیان در آینده نزدیک می باشد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان با تاکید بر این موضوع که حقوق شهروندی مددجویان در زندانهای استان مورد توجه قرار می گیرد بیان داشت: قبل از این که به زندانی به عنوان فردی که مرتکب جرم شده نگریسته شود باید به عنوان  شخصی که دارای حقوق شهروندی می باشد نگریسته شود تا به این ترتیب روند بازاجتماعی نمودن آنان با سرعت بیشتری اجرایی شود و نهایتا بتوانیم شاهد ایفای نقش مثبت آنان پس از آزادی از زندان در جامعه باشیم.

نصرالهی زاده تلاش برای رفع مشکلات زندانها را ضروی دانست و افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در حد مقدور تلاش خواهد نمود تا از منابع عمومی بودجه، زندانها را در اجرای هرچه بهتر فعالیت های اصلاحی و تربیتی که به سلامت جامعه منجر خواهد شد یاری دهد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*