در گردهمایی فرماندهان بسیج قوه قضائیه: از اداره کل زندانهای کردستان به عنوان دستگاه برتر قدردانی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در دومین گردهمائی فرماندهان بسیج قوه قضائیه که در مشهد مقدس برگزار گردید، از گرجی زاده مدیرکل زندانهای استان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مالک اشتر به عنوان مدیر برتر در امر گسترش تفکر بسیجی با اهدای لوح سپاس قدردانی به عمل آمد.

حجه الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه که در مراسم اختتامیه دومین گردهمایی فرماندهان بسیج قوه قضائیه در مشهد سخن می گفت با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام (ره) در خصوص تشکیل نهاد مقدس بسیج افزود: شجره طیبه بسیج در هر مقطع از انقلاب اسلامی به تکلیف خود عمل و کارآمدی خود را به اثبات رسانده است.

حجه الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای ضمن تأکید بر همیشگی بودن تقابل جریان حق و باطل خاطر نشان کرد: امروزه برای حرکت در صراط مستقیم و شناخت جریان حق و باطل، مرور صفات و ویژگیهای منافقین در آیات قرآن کریم ضروری و روشنگر است.

حجه الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با اشاره به ولایت خداوند بر مؤمنان گفت: ولی و راهبر منافقین مانند کفار و مشرکین، شیطان است و همان جایگاه را دارند چه آنکه حرف ظاهر و باطن فرد منافق یکی نیست. وی با اشاره به آیات متعدد در قرآن کریم در خصوص ویژگیهای منافقین افزود: خداوند در قرآن کریم یک سوره را به بیان ویژگیها و صفات منافقین اختصاص داده که نشان از اهمیت شناخت این صفات توسط مؤمنین و پویندگان مسیر حق و حقیقت دارد و بر این نکته تأکید می کند که حضور و اقدامات منافقین ، برخلاف برخی اظهارات خلافِ واقعِ کنونی، محصور به صدر اسلام نبوده و ما باید همواره در مواجهه با این گروه هوشیار باشیم.

گفتنی است همایش سه روزه فرماندهان بسیج قوه قضائیه که در مجتمع فرهنگی میلاد مشهد با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری و استانی برگزار شد روز گذشته با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

تصویر لوح دریافتی نیز به شرح ذیل می باشد:

36 001

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*