دادستان مریوان خواستار عزم جدی اعضای انجمن حمایت زندانیان این شهرستان جهت به حداقل رساندن مشکلات خانواده های زندانیان شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اولین جلسه انجمن حمایت زندانیان شهرستان مریوان در سال ۱۳۹۷ با حضور علیزاده دادستان و رئیس هیأت مدیره انجمن، خوشه سپهر مدیرعامل انجمن، رضایی سرپرست زندان و سایر اعضای هیأت مدیره در سالن جلسات دادگستری این شهرستان برگزار گردید.

علیزاده دادستان مریوان در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال نو و همچنین ماه مبارک رجب، خدمات ارائه شده به خانواده های زندانیان نیازمند مریوان از سوی انجمن حمایت زندانیان در سال ۱۳۹۶ را قابل تقدیر دانست و گفت: خوشبختانه با تلاش شبانه روزی اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان مریوان، خدمات بسیار خوبی به خانواده های زندانیان نیازمند ارائه گردیده است و امید می رود در سال ۹۷ نیز این تلاش ها و خدمات به صورت دوچندان در جهت به حداقل رساندن مشکلات این قشر آسیب پذیر جامعه ادامه داشته باشد.

خوشه سپهر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مریوان نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد انجمن حمایت زندانیان این شهر بیان داشت: در حال حاضر ۸۸ خانواده زندانی  تحت پوشش خدمات حمایتی این انجمن از جمله مستمری ماهیانه، سبد کالا، هزینه های مختلف بهداشتی و درمانی، و … می باشند.

خوشه سپهر در این خصوص افزود: یکی دیگر از خدمات بسیار مهمی که به خانواده های زندانیان ارائه شده است در حوزه ادامه تحصیل فرزندانشان می باشد که در این راستا انجمن حمایت زندانیان مریوان تمام هزینه های تحصیلی فرزندان این خانواد ها در طول مدتی که سرپرست آنها در زندان به سر می برد را تقبل می نماید.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مریوان در ادامه با اشاره به اقدام خیرخواهانه یکی از اعضای معتمد این انجمن گفت: در این جلسه، یک عضو معتمد انجمن حمایت زندانیان مریوان در یک اقدام خداپسندانه تمامی هزینه های خانواده تحت تکفل یک مددجوی زن مریوانی را که در حال حاضر در اندرزگاه نسوان سنندج تحمل حبس می نماید را مادامی که در زندان تحمل حبس می نماید را متقبل نمود. این فرد نیک اندیش همچنین با خرید یک دستگاه چرخ خیاطی برای همسر یکی از مددجویان زندان مریوان که با گذراندن دوره های مختلفی در این رشته دارای مهارت شده بود موافقت نمود.

شایان ذکر است که در این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون پیشبرد اهداف انجمن حمایت زندانیان و ارائه خدمات هرچه بیشتر به خانواده های تحت پوشش پرداختند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*