حمایت خیرین از ستاد دیه همچنان ادامه دارد/ خیری نیک اندیش دو زندانی جرائم غیرعمد را از زندان آزاد نمود

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان فردی خیر با مراجعه به ستاد مردمی دیه کردستان ضمن پرداخت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال، دو زندانی جرائم غیرعمد را که به دلیل بدهکاری مالی در زندان تحمل حبس می نمودند، آزاد نمود.

اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای کردستان ضمن اعلام این خبر گفت: پس از اعطای مبلغ یاد شده از سوی این فرد نیک اندیش به ستاد مردمی دیه، این مبلغ طی مراحل قانونی به حساب شکات پرونده دو زندانی نیازمند جرائم غیرعمد واریز و موجبات آزادی آنان را فراهم نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان و نائب رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه فرهنگ نیکوکاری و کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد در سطح استان گسترش یافته و در این راستا خیرین و افرادی که از توانایی مالی برخوردار هستند برای آزادی این دسته از زندانیان و شادی خانواده های آنان در ستاد دیه حضوری فعال و مؤثر دارند.

ابراهیمی ضمن تقدیر و تشکر از خیرین سطح استان که حامیان اصلی این ستاد مردمی می باشند گفت: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در حقیقت تلاش در جهت کاهش بسیاری از آسیب ها در جامعه خواهد بود.

مدیرکل زندانهای کردستان جشن گلریزان را نمادی از حضور گسترده مردم در کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد دانست و گفت: در این جشن که همه ساله در ماه مبارک رمضان برگزار می گردد، مردم با هرگونه توان مالی حضور یافته و نقشی مهم در کمک به آزادی این افراد آسیب پذیر از زندان ایفا می کنند که در جشن گلریزان سال گذشته کمک های مردمی بالغ بر شش میلیارد و پانصد میلیون ریال بود.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود افزود: مردم نیک اندیش کردستانی و خیرین می توانند کمک های نقدی خود جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را به شماره حساب های ۷۷/۲۰۸۹۸۹۸۹ نزد بانک ملت و ۰۱۰۵۹۵۱۰۷۸۰۰۴ نزد بانک ملی و یا با شماره گیری کد دستوری ۷۷۷۷۰۸۷#*۷۸۰* از طریق تلفن همراه، واریز نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*