برگزاری اولین جشن گلریزان در شهرستان سروآباد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان اولین جشن گلریزان در شهرستان سروآباد همزمان با دوازدهم ماه مبارک رمضان و با حضور خیرین این شهرستان برگزار گردید.

در این مراسم که جمعی از مسئولین سروآباد از جمله فرماندار، امام جمعه، فرمانده انتظامی شهرستان و … نیز حضور داشتند، حاضرین کمک های مادی و معنوی خود را در جهت کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اعطا نمودند.

ماموستا سجادی امام جمعه شهرستان سروآباد در این مراسم ضمن تقدیر از خیرین و  نیکوکاران دلسوز سروآباد و منطقه اورامان به جهت حضور در جشن آزادی زندانیان جرائم غیر عمد گفت: زندان باید محل نگهداری افرادی باشد که حضورشان موجب گسترش ناامنی و آسیب های اجتماعی متعدد در جامعه می شود و نه افرادی که به دلیل ارتکاب فعلی از روی غیرعمد از جمله بدهکاری مالی، نفقه و مهریه، حواث کارگاهی و مواردی از این دست مرتکب جرم شده اند.

ذکری رئیس زندان مریوان نیز که در جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سروآباد حضور داشت با اشاره به فلسفه این جشن بیان داشت: با توجه به اینکه جشن گلریزان برای اولین بار است که در منطقه اورامانات و سروآباد برگزار می گردد اما خوشبختانه حمایت مردم از این جشن خداپسندانه قابل توجه بود.

DSC01731 DSC01698

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*