با هدف گسترش تعاملات صورت پذیرفت: جلسه هم اندیشی رئیس زندان مریوان و فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در راستای گسترش تعاملات دوسویه و همچنین ارتقاء سطح کمی و کیفی مسائل امنیتی در زندان، جلسه ای با حضور سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی مریوان و همچنین ذکری رئیس زندان این شهرستان برگزار گردید.

در این جلسه که مسئول حفاظت اطلاعات و همچنین فرمانده یگان حفاظت زندان نیز حضور داشتند، مباحثی پیرامون گسترش تعاملات و توجه هرچه بیشتر به مسائل امنیتی زندان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

ذکری رئیس زندان مریوان در این جلسه ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی، تعامل هرچه بیشتر میان زندان و نیروی انتظامی را موجب گسترش امنیت اجتماعی در شهرستان دانست و گفت: اگر چنانچه به مسائل امنیتی در زندان بی توجهی شود قطعا ناامنی در جامعه نیز ریشه می دواند.

رئیس زندان مریوان برگزاری مانورهای مشترک میان زندان و نیروی انتظامی را در افزایش آمادگی کارکنان هر دو مجموعه موثر دانست و بیان داشت: اجرای مانورهای مشترک علاوه براینکه موجب شناسایی نقاط ضعف و قوت خواهد شد قطعا می توان موجبات افزایش آمادگی پرسنل در مواقع بحران را نیز متضمن شود.

ذکری ضمن استقبال از انتقال تجربیات افسران کارآزموده نیروی انتظامی به پرسنل یگان حفاظت زندان اظهار داشت: پرسنل یگان حفاظت زندان خوشبختانه همواره با جدیت و ذکاوت تمام، مانع از بروز هرگونه شکست حفاظتی در مجموعه شده اند و چنانچه تجربیات و دانش افسران کارآزموده ناجا با برگزاری کلاس های آموزشی نیز به آنان منتقل شود قطعا هیچگونه رویداد یا حادثه ناگوار در زندان روی نخواهد داد.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*