با حضور رئیس کل دادگستری کردستان: مجتمع آموزشی – فرهنگی زندان مرکزی سنندج به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان طی مراسمی و با حضور دکتر گروسی رئیس کل دادگستری و همچنین ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان،  مجتمع آموزشی فرهنگی زندان مرکزی سنندج به بهره برداری رسید.

این مجتمع به متراژ ۲۰۰ مترمربع دارای ۵ کلاس می باشد که در این کلاس ها آموزش های مختلف در حوزه های احکام، قرآن، مهارت های اساسی زندگی و همچنین برق ساختمان برای زندانیان ارائه می شود.

رئیس کل دادگستری کردستان در پایان این مراسم ضمن بازدید از قسمت های مختلف زندان مرکزی سنندج با مددجویان نیز به صورت چهره به چهره دیدار و به مشکلات قضائی آنان رسیدگی نمود.

دکتر گروسی رئیس کل دادگستری استان همچنین از فعالیت های عمرانی و ساخت سازهای در دست انجام زندان سنندج بازدید و روند پیشرفت احداث اندرزگاه جدید این مرکز اصلاحی و تربیتی را مورد ارزیابی قرار داد.

رئیس شورای قضائی استان کردستان در پایان بازدید خود از زندان مرکزی سنندج و طی مصاحبه ای خبری، فعالیت های اصلاحی و تربیتی صورت گرفته در این مجموعه را در خور توجه دانست و گفت: خوشبختانه اقدامات بسیار باارزش و با اهمیتی در زندانهای کردستان و در حوزه های مختلف فرهنگی، آموزشی، اشتغال و حرفه آموزی  و … صورت گرفته است و زندانیان نیز با علاقه خاصی در کلاس هایآموزشی و فنی و حرفه ای شرکت می نمایند.

رئیس کل دادگستری کردستان دیدارهای خود با مددجویان را مثمرثمر ارزیابی نمود و اظهار داشت: مشکلات قضائی برخی از زندانیان در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت و در اسرع وقت اقدامات لازم در راستای رفع این مشکلات صورت خواهد پذیرفت.

رئیس دستگاه قضا در استان در ادامه مصاحبه خود، فعالیت های عمرانی که در زندان مرکزی سنندج صورت می گیرد را ضروری دانست و بیان نمود: با بهره برداری از اندرزگاه جدیدی که عملیات ساخت آن در زندان مرکزی سنندج در دست انجام می باشد، شاهد تحولی عظیم در حوزه طبقه بندی زندانیان خواهیم بود و امیدواریم مسئولین و دست اندرکاران در استان نیز بودجه لازم را جهت اتمام این پروژه در اختیار اداره کل زندانهای استان قرار دهند.

SONY DSC SONY DSC

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*