با حضور جمعی از مسئولین و در ضیافت افطار خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان سنندج از خیرین و حامیان این انجمن تقدیر گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در مراسم ضیافت افطار خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان سنندج  که در محل صحن قدیم مسجد جامعه این شهر و با حضور تعدادی از مسئولین استان از جمله دادستان مرکز استان، فرماندار سنندج، امام جمعه، مدیرکل زندانهای کردستان، خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان سنندج و … برگزار شد، از خیرین و حامیان این انجمن که با کمک های مادی و معنوی خود این مجموعه را در راستای نیل به اهداف خیرخواهانه خود که همان کمک به خانواده های زندانیان نیازمند و جلوگیری از گسترش آسیب های اجتماعی در میان آنان می باشد یاری می رسانند، تقدیر گردید.

جوهری دادستان مرکز استان در ابتدای این مراسم ماه رمضان را، ماه میهمانی خدا، ماه بهار قرآن، ماه لیلة‏القدر و پاکی و تعالی انسان دانست و گفت: خداوند متعال با قرار دادن ماه مبارک رمضان فرصتی طلایی در اختیار مسلمانان قرار داده تا با استغفار و طلب آمرزش، مشمول رحمت الهی شده و گناهانشان آمرزیده شود.

وی بیان کرد: خداوند در این ماه درهای رحمت و مغفرت خود را به روی بندگان خود گشوده است تا به سوی او بروند و با توبه واقعی از گناهان پاک شوند.

دادستان مرکز استان کردستان ضمن ارزشمند خواندن اقدامات یاریگرانه انجمن حمایت زندانیان ، فلسفه وجودی این انجمن را خدمت به خانواده های زندانیان نیازمند خوانده و از عملکرد صادقانه کارکنان خدوم و زحمتکش انجمن حمایت زندانیان سنندج قدردانی نموده و موفقیت روزافزون این انجمن را مرهون حمایت های بی دریغ مسئولین و خیرین از این مجموعه غیر انتفاعی دانست.

وی با تاکید بر این موضوع که مردم نیک اندیش کردستان همواره در امور خیرخواهانه حضوری فعال دارند افزود: کردستانی ها همواره حامی نیازمندان بوده اند که نمونه بارز آن را در حضور گرمشان در جشن گلریزان و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شاهد بودیم که امسال نیز همچون سنوات گذشته کمک های آنان به این ستاد مردمی زمینه آزادی تعدادی از زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد را فراهم نمود.

جوهری با بیان این مطلب که فرد با ورود به زندان نباید از جامعه ترد شود گفت: زندان و افرادی که در آن تحمل حبس می نمایند نیز عضوی از جامعه می باشند که می بایست همچون سایر قسمت های جامعه همواره مورد توجه مردم و مسئولین قرار گیرد چراکه در غیر این صورت پیامدهای منفی این بی توجهی متوجه کل جامعه خواهد شد.

دادستان سنندج خطاب به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان که در مراسم حضور داشتند خواستار شکیبایی پیشه کردن از سوی آنان شد و در این خصوص اظهار داشت: خانواده های زندانیان باید در مدت زمانی که سرپرست آنان در زندان به سر می برد شکیبایی پیشه کنند و بر این موضوع نیز واقف باشند که انجمن حمایت زندانیان در این مدت در کنار آنان خواهد بود و مورد حمایتشان قرار خواهد داد.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان در کنار مسئولین و خیرین استان روزه خود را افطار نمودند.

همچنین هزینه های این ضیافت افطاری را نیز یکی از خیرین تقبل نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*