با حضور جمعی از مسئولین استانی: از مدیرکل زندانهای کردستان به دلیل توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی تقدیر گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در مراسمی که تحت عنوان جشن میلاد و مهارت و با حضور جمعی کثیری از مدیران و مسئولین استانی برگزار گردید، از اسحاق ابراهیمی مدیرکل زندانهای استان به دلیل کمک به توسعه اشتغال و حرفه آموزی و همچنین ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه، تقدیر گردید.

متن این لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

برادر گرامی جناب آقای اسحاق ابراهیمی

مدیرکل محترم زندانهای استان کردستان

سلام علیکم

امروزه حرکت عظیم مهارت آموزی در کشور عزیزمان با حمایت های همه جانبه مسئولان و مدیران و با پنجه های کارآمد کارآموزان فرهیخته آغاز شده است و بر همگان به ویژه جامعه مهارت آموزی کشور لازم است تا با هم فکری و هم یاری گسترده در تقویت و اعتلای آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دفاع از مواضع اصولی و انسانی بیش از پیش کوشا باشند.

بدینوسیله بر خود لازم می دانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری گردیده است، از تلاش ها و همکاری های مستمر جنابعالی در راستای توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی و بهره مندی اقشار جامعه با اهداء لوح، تشکر و قدردانی نماییم.

دوام عزت و سلامتی و تداوم حضور موثر جنابعالی در پرتو الطاف الهی در همه عرصه ها به خصوص در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ مهارت آموزی و اشتغال و تلاش در کشور عزیزمان ایران اسلامی را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*