با حضور امام جمعه بانه: مراسم دهه فجر در زندان شهرستان بانه برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان پرسنل و مددجویان زندان شهرستان مرزی بانه، همگام با سایر مردم انقلابی کشور با برگزاری مراسمی، ایام الله سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

در این مراسم که با حضور امام جمعه، رئیس دادگستری، دادستان، رئیس اداره تعزیرات حکومتی، جمعی از قضات شعبات مختلف دادسرا، پرسنل و مددجویان برگزار گردید برنامه های برنامه های شاد و متنوعی نیز به اجرا درآمد.

رحیمی رئیس زندان بانه در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به حاضرین و تبریک دهه فجر گفت: ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران فرصت مناسبی است تا دست آوردهای نظام را برای آحاد مردم بازگو نماییم.

رحیمی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد زندان بانه طی سال جاری بیان داشت: مجموعه پرسنل زندان بانه با تلاش های شبانه روزی خود سعی بر این دارند تا بتوانند امانت دار خوبی برای این نظام و انقلاب باشند و با ارائه خدماتی شایسته به مددجویان و خانواده های آنان، این قشر آسیب پذیر را مورد حمایت قرار دهند.

هم چنین دادستان بانه نیز که در این مراسم حضور داشت از اعطای مرخصی به مددجویان واجد الشرایط به مناسبت دهه فجر خبر داد.

شایان ذکر ایت که در پایان از یکی از پرسنل جانباز و تعدادی از سربازان و مددجویان فعال در عرصه های فرهنگی نیز با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود قدردانی به عمل آمد.

مراسم گرامیداشت دهه فجر در زندان بانه

مراسم گرامیداشت دهه فجر در زندان بانه

سخنرانی رئیس زندان بانه

سخنرانی رئیس زندان بانه

سخنرانی امام جمعه بانه

سخنرانی امام جمعه بانه

تقدیر از پرسنل، سربازان و مددجویان فعال در امور فرهنگی

تقدیر از پرسنل، سربازان و مددجویان فعال در امور فرهنگی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*