انجمن حمایت زندانیان مریوان تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان، جلسه اعضای هیأت امنای انجمن حمایت زندانیان مریوان با حضور دادستان و سایر اعضای این انجمن برگزار گردید.

در این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون توسعه خدمات حمایتی به زندانیان و خانواده های نیازمند آنان پرداختند.

علیزاده دادستان مریوان در ابتدا، ضمن تبریک انتصاب نادری رئیس جدید زندان این شهرستان  وارائه گزارشی مختصر از عملکرد انجمن حمایت زندانیان مریوان گفت: اعضای انجمن حمایت زندانیان، می بایست تمام تلاش خود را برای جذب کمک های مادی و معنوی خیرین و موسسات خیریه به کار گیرند.

خوشه سپهر مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مریوان نیز که در این جلسه حضور داشت گفت: متاسفانه اکثر خانواده های زندانیان با مشکلات مادی و معنوی فراوانی دست و پنجه نرم می نمایند که  رفع این مشکلات با حمایت مردم، مسئولین و بالاخص خیرین سطح شهر محقق خواهد گردید.

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مریوان، مشکلات شغلی را یکی از مهم ترین دغدغه های زندانیان دانست و گفت: امیدواریم در سال جدید و با توسعه خدمت حرفه آموزی در میان زندانیان و خانواده های آنان بتوانیم در خصوص بهبود معیشت این قشر از جامعه قدم های مثبتی برداریم.

طیب نادری سرپرست زندان مریوان نیز ضمن ارائه راهکارهایی پیرامون گسترش خدمات به خانواده های زندانیان افزود: خوشبختانه اعضای هیأت مدیره انجمن حمایت زندانیان همگی با دلسوزی و جدیت در راستای حمایت از خانواده های نیازمند زندانیان فعالیت می نمایند که این موضوع را می توان از دست آوردهای بسیار خوبی که  این انجمن طی سال های گذشته به دست آورده دریافت.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*