امام جمعه قروه در بازدید از زندان این شهرستان: خدمات ارائه شده به زندانیان قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه قروه از زندان این شهرستان بازدید نمود.

در این بازدید که دهقان رئیس زندان نیز وی را همراهی می نمود، از قسمت های مختلف این مجموعه اصلاحی و تربیتی از جمله نمازخانه، کارگاه های اشتغال و حرفه آموزی، کتابخانه، سالن ورزشی، کلاس های آموزشی و … بازدید به عمل آمد.

حجت الاسلام و المسلمین بابائیان امام جمعه شهرستان قروه در پایان بازدید خود با اشاره به خدمات مطلوبی که به مددجویان ارائه می شود گفت: خوشبختانه فضایی که زندانیان در آن نگهداری می شوند دارای محیطی معنوی و بسیار خوب می باشد که این شرایط زمینه های مساعد برای اصلاح و تربیت آنان را نیز فراهم نموده است.

امام جمعه قروه در ادامه با اشاره به در پیش بودن جشن گلریزان اظهار داشت: با توجه به اهمیت جشن آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در ماه پر خیر و برکت رمضان قطعا در خطبه های نمازجمعه بر حضور مردم و خیرین در این مراسم معنوی تاکید خواهد شد.

حجت الاسلام بابائیان ضمن حمایت از فعالیت های فرهنگی و قرآنی در زندان قروه افزود: با توجه به تاثیر حضور روحانیون در زندانها و در پیشبرد اهداف بازپرورانه این مراکز، در آینده روحانیونی توانمند را به زندان قروه جهت برگزاری کلاس های درس اخلاق اعزام خواهیم نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*