اعطای سبد کالا به خانواده های تحت پوشش مرکز مراقبت بعد از خروج زندانهای کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای کردستان در آستانه سال نو و بهار طبیعت، مرکز مراقبت بعد از خروج زندانهای کردستان اقدام به توزیع سبد کالا در میان خانواده های تحت پوشش خود نمود.

اسدالله گرجی زاده مدیرکل زندانهای کردستان در این خصوص گفت: مرکز مراقبت بعد از خروج زندانهای استان با توجه به در پیش بودن سال نو و در راستای کمک به خانواده زندانیان نیازمند آزاد شده، ۵۰ سبد کالا را در میان این خانواده ها توزیع نمود.

مدیرکل زندانهای کردستان در مراسم اعطای سبد کالا به خانواده زندانیان نیازمند، ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز بیان داشت: کسب مهارت قناعت در زندگی، انسان را از بسیاری از مشکلات و آفت های اجتماعی موسون می دارد.

گرجی زاده اولین شرط داشتن جامعهای سالم و پویا را، سلامت و پایداری خانواده دانست و گفت: بدون خانواده، نه تنها هویت انسانی بشر نابود میشود، بلکه همه‌ی تلاشهای فردی و اجتماعی نیز بیثمر و نافرجام خواهد ماند.

مدیرکل زندانهای کردستان به نقش مهم زنان در جامعه نیز اشاره نمود و اظهار داشت: زنان، رهبران اوليه هدايت فکري،  اعتقادي و عاطفي جامعه هستند و وظيفه اصلي آنان، فروزان ساختن مشعل پر مهر و صفا و صميميت خانواده و حفظ اساسي و بنيان اين کانون هدايت است.

 

مراسم اعطای سبد کالا به 50 خانواده زندانیان نیازمند آزاد شده

مراسم اعطای سبد کالا به ۵۰ خانواده زندانیان نیازمند آزاد شده

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*